Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene ezekre válaszo...

Valaki segítene ezekre válaszolni? Sos

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A húgom most nyolcadik osztályos és semmi pénzért nem szeretné elolvasni az Ábel a rengetegben-t.

Erre én (mint egy jó testvér :D), segítettem neki az első három fejezetben. Azonban nekem el kellett utaznom és nem bírom már elolvasni a negyedik fejezetet.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy a NEGYEDIK fejezetből segítenétek ezekre a kérdésekre válaszokat adni?:)


1. Miért megy Ábel Csíkszeredára? Miből ábrándul ki Ábel a látogatáskor? Mire döbben rá? (4-5 mondat)


2. Miért békül ki Ábel Surgyélánnal és Fuszulánnal? (4-5 mondat)


3. Mi történik Surgyélánnal és Fuszulánnal? (4-5 mondat)


4. Ki volt Márkus? Mi történik vele? (4-5 mondat)


5. Miért mondja fel Ábel az állását? (4-5 mondat)



2016. máj. 8. 08:41
 1/2 anonim válasza:
Akkor ez legyen a húgod baja.
2016. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld megszerettetni vele az olvasást. Elég, ha először csak egy-két oldalt olvas el egy regényből, aztán ha belemerül a tartalmába, le sem fogja tudni tenni. Kezdjétek az olvasás megszerettetését a Bronte-testvérek könyveivel, az Üvöltő szelekkel és a Yane Eyre-vel.
2016. máj. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!