Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » KRESZ tanulásban tudnátok...

KRESZ tanulásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok kb egy hónap múlva fogok KRESZ-ből vizsgázni de sajnos nagyon sok hibám van még most is a tesztgyakorlatok alatt.

Csinálom papíron amit az iskolában kapunk és otthon is, de még mindig van vagy 15 hibám az 55-ből, hála istenek a 3-pontosok mennek néha rontok el 1-2 belőle, de az 1 pontosok nem mennek sajnos azokból nagyon sok a hibám, tudnátok ebben segítséget adni hogy hogy lehetne könnyeben megtanulni az 1 pontosokat.

Még annyit hogy ki hol gyakorolt? (Interneten, vagy papírformában?)

Ha interneten, tudnátok adni jó oldalt amin érdemes gyakorolni megköszönném!



2016. máj. 14. 22:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Érzék kell hozzá, logika meg tanulás. Nincs mit segíteni. Minden világosan le van írva.
2016. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel például, hogy hol találhat az ember 2016-os kresz gyakorló programot/weboldalt, mert én is emiatt szenvedek:D
2016. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Első válaszolnak! Köszi a tanácsot igazad van csak az a baj velem hogy nehezen tudom megtanulni. Nemtudom hogy hogyan kellene ezeket a 1 pontos szabályokat megtanulni sok van és nehéz bemagolni is.

Harmadik válaszolnak! Amit ajánlasz oldal már én is gondolkoztam, de azt nemtudom hogy ha fizetek megkapom-e a teljes kérdés tartalmat.

Egyébként tényleg ugyan ezen fogunk vizsgázni is?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 15. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem bemagolni kell, hanem megérteni a logikát. Mondjuk részemről elég nevettségesnek tartom, hogy előre ki vannak adva a kérdések, és mondjuk a "bemagolásból" is át lehet menni.

Igaz változtak az idők, most már kb. mindenki vezethet, régen ez nem így volt...


Mondjuk a mostani tanfolyamok is nevetségesek, mert szinte nem lehet megtanulni semmit rendesen annyi idő alatt, mint amennyit hírdetnek az autósiskolák.

2016. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vizsgán is az edukresz kérdések vannak, ők adják a hatóságnak, így szóról szóra ugyan azok a kérdések jönnek majd vissza. A teljes kérdésbank több 10 000 így sanszos, hogy nem találkozol majd minddel, de legalább a nyelvezetét, stílusát megszokod.
2016. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!