Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házihoz kérnék ötleteket?!

Angol házihoz kérnék ötleteket?!

Figyelt kérdés
Kaptunk egy levelet, amibe egy csaj elmondja, hogy nem bírja az új munkatársát, mert beképzelt és azt hiszi, hogy mindent tud. Választ kell írni neki. Mit írjak vissza? Gondoltam hogy úgy kezdem: " I had the same problem." vagy valami ilyesmi de semmi ötletem nincs. És 10 sornyit kell írni.

2016. máj. 18. 22:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy tanácsnak kell lennie.
2016. máj. 18. 22:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom. Állandóan veszekszik mindenkivel, rontja a munkamorált és késik is. A főnök unokahúga így szerinte ő mindent megtehet, mi meg majd robotolunk helyette. Én sem tudom, hogy mit lehetne ilyenkor csinálni, a főnöknek ugye nem szólhatunk, ezen kívül marad a hallgatás. Saját parkolója van, saját irodát kapott már az első nap, és én viszem neki a kávét, pedig évek óta itt dolgozom. Remélem neked jobbra fordul a helyzeted, majd írj.
2016. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!