Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Óbudai egyetem, Házi feladat...

Óbudai egyetem, Házi feladat megoldó csoportot hogy találom meg?

Figyelt kérdés

Elvileg létezik, egy csoport amit az Óbudaisok hoztak létre, és arról szól, hogy diákok feltesznek feladat megbízásokat, akár más egyetemekről és bizonyos összegért elvállalja olyan aki ért hozzá (műszaki jellegű).

Nem vagyok Óbudais.


Csak azok válaszát várom akik ismerik a csoportot. Más tanácsot,megjegyzést nem kérek.

Köszönöm!



2016. máj. 19. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Megszüntették már
2016. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évek óta megszűnt.
2016. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elvileg 1,5 éve még létezett. Legalábbis akitől hallottam róla ő akkor volt első féléven ott. Elvileg tagja volt de már nem ott tanul és nincs a csoportba és nem tudja hogy most milyen néven fut.


És miért szűnt meg?

2016. máj. 20. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehet mással megíratni beadandót, házit, szakdogát, meg miegymást nyilván megszűntették a csoportot. Voltak akik jól meg is szívták, mert súlyosabb esetek is voltak pl. szakdogát mással íratott, ezekből tárgyalás is lett, pénzbírság, diploma visszavonása stb. Azért nyilvánosan ilyet csinálni elég hülye ötlet, mert ezeket vissza lehetett keresni a facebook csoportban és szabályzat ellenes amit tettek (házit, beadandót sajátként feltüntetni is ha más írta, a szakdoga meg már egy külön kategória).
2016. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!