Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan építsek fel egy mezőgaz...

Hogyan építsek fel egy mezőgazdasági céget? Nagyon fontos! Többi lent

Figyelt kérdés
Földrajz órára lecke. Telephelyet,terület nagyságat,befektettett pénzt,tőkét,kölcsönöket ,munkatársakat,szállítást, szóval mindent pontosan kidolgozva kell leadni. Csak képzeletbeli cég,de olyan kell hogy legyen,hogy ha igazából létezne meg kellene állnia a helyét,nem csődbemennie.

2016. máj. 25. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nevetséges a kérdés már önmagában is. A kérdéskör ennél sokkal bonyolultabb... Mondjuk az a tanár, aki ezt föladja se normális, földrajz órára.

Ennek külön ceremóniája van, nagyon lassú folyamat, és egy csomó mindennek meg kell felelni. Rengeteg adminisztráció, hivatali-ügyek, megfelelőségi vizsgálatok. Ezt nem lehet leírni néhány sorban.

2016. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írtam privátba egy kis segítséget ;)
2016. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tudom,hogy nem egyszerű és nem én találtam ki. Egy 14 évesnek honnan kellene ezt tudni?? Pont ezért kérdeztem meg.
2016. máj. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!