Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Penderecki hirosima bombázása?

Dave.H kérdése:

Penderecki hirosima bombázása?

Figyelt kérdés
erről kéne gyűjtést csinálni ha valamit találnék neten akkor csak bemásolnám wordbe aztán csá de nem nagyon találok csak magáról pendereckiről de nekem a műről kéne gyüjteni ugye suliba csak angolul találtam leírnám fél óra de nyelvtudásom nulla a google fordítót és barátait pedig ismeritek. ebben kéne segítség, a tanárnak mindegy hogy word vagy ppt mert nem ért hozzá eddig mindig kimásoltam de most nem tudom holnapra kéne . help me

2016. máj. 26. 15:43
 1/3 Tom Benko ***** válasza:

"valamit találnék neten" akkor talán keresni kellene...


"akkor csak bemásolnám wordbe" Igénytelenség a köbön...


"nyelvtudásom nulla a google fordítót és barátait pedig ismeritek" Igen, és tudjuk is használni, ha kell. Igaz, ehhez nem csak a forrás, de a célnyelv ismerete is szükséges.


"tanárnak mindegy hogy word vagy ppt mert nem ért hozzá" És így kiadja a feladatot. Az is nagyszerű tanár lehet...


"eddig mindig kimásoltam" Valahogy sejtettem...


"de most nem tudom" Tudod, bogaram, minél tovább kerülgeted a szopólécet, annál nagyobbat kapsz a végén. Megérdemled.


Ui.: Van róla anyag, csak tudni kell a pontos címet. Többet pedagógiai okokból nem segítek, ezért: "holnapra kéne". Gondolom, nem május 26.-án kaptad meg a témát.

2016. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez aztán nem semmi! igy utólag gondoltam megnezem barmilyen kerdesemre jott e uj valasz es lam van itt egy. csak azt nem értem ha csak rosszat tudsz mondani és nem akarsz segíteni akkor miért pazarlod rám az idődet? nem volt jobb dolgod? inkább ide kellett jönni trollkodni mert unatkoztál
2016. aug. 5. 12:59
 3/3 Tom Benko ***** válasza:

Segítettem. Illetve segítettem volna, ha lett volna miben, mert semmit nem mutattál abból, amit eddig csináltál.


De egy másik dologban segítek: ha a kérdések végén elolvasod a szöveget, látsz egy ilyet: "Kérek értesítést, ha új válasz érkezik". Na?

2016. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!