Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Személyiség lélektanból...

Személyiség lélektanból kaptam egy olyan házit hogy pszichológiával kapcsolatos dologról (bármilyen téma) kell házi dogát beadnom és én az étkezési zavarokra gondoltam hogy arról írok szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Ezt az oldalt találtam: [link] Esetleg ha van valami ötletetek vagy valami érdekes akkor létszi írjátok le! Mert 4 oldalasnak kell lennie kb. de eddig csak 2 oldal van meg. Tudtok valamit mondani h mit írjak még
2010. ápr. 11. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor már egyetemista vagy, nem? Szerintem sokkal jobban járnál, ha elmennél könyvtárba. A neten talált dolgok nem biztos, hogy megbízhatóak, a szakkönyveknek szerintem jobban lehet hinni.
2010. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egyetemista vagyok hanem okj-s képzésre járok, köszi a választ de szerinted ez a téma jó lenne mert semmi konkrétat nem mondott csak annyit hogy pszichológiai témával kapcsolatban kell írni.
2010. ápr. 11. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tanulok pszichológiát (csak ilyen nagyon alap dolgokat), szóval nem nagyon tudok tanácsot adni. Ez a téma amúgy nem rossz, sokat lehet róla gyűjteni, de elég elcsépelt:) Szerintem menj el könyvtárba (bár jó lenne vmi egyetemi könyvtár, ha meg tudod oldani), nyiss ki egy pszichológia könyvet, és böngészd át:) Ha megtetszik vmi téma, akkor írhatsz arról is:)
2010. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, melyik okj-n van ez a feladat?
2017. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán inkább írj vlmit a tanulásról
2017. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!