Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Most az alábbi összeállításokb...

Most az alábbi összeállításokban merre is kell mozgatni a jobb oldali gumicsövet (fel/le), hogy a gáz nyomását növeljem?

Figyelt kérdés
Mindig összekeverem...ha felfelé mozgatom, akkor növelem a nyomást, mert csökkenne a térfogata ...nem?...vagy pont fordítva? ajj :S segítsetek

2016. jún. 11. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol vannak az "alábbi összeállítások"?
2016. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
upsz...xddd.....nem tudom miért nem rakta ki, szerintem nem nyomtam le a Ctrl C-t és nem másolta így be: [link]
2016. jún. 11. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A bezárt gáz nyomása nyílvánvalóan nő a jobboldali szár fölemelésével, hiszen ekkor delta h nagyobb lesz, merthogy a hidrosztatikai nyomás növekszik.
2016. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!