Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kellene egy 200 szavas angol...

Kellene egy 200 szavas angol fogalmazást írnom azzal a címmel hogy "Miért fontos a pénz? " Ebbe ti mit írnátok ha esetleg valaki valami vázlatos dolgot tudna írni annak is nagyon örülnék

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Bevezetés:

Általános megállapítás, valami felvezetés, de még semmi konkrétum, a cél még csak az érdeklődés felkeltése, még nem kezded el kifejteni.

(például: Money is considered to be one of the most important factors of our lives. Of course, we need to buy food and many other necessities of life. But is it true that money is the actual clue to human happiness? vagy valami ilyesmi)


Tárgyalásba:

1. Kifejted, hogy a pénz szükséges a mindennapi szükségletek megszerzéséhez:

-kaja

-ruha

-háztartási tárgyak

-bútorok

stb.


2. Leírod, hogy ha az ember jobbá szeretné tenni az életét, javítani az életminőségét, szintén pénzre van szüksége (education, doctor, services) stb.


3. Ugyanakkor a pénzért meg kell dolgozni, kitartás, ambíció, tehetség stb. kell hozzá. De amit kap, nemcsak a pénzzel megvásárolható dolgok, hanem tekintély, tisztelet stb. stb.


Befejezés:

Végül összefoglalod a véleményed.

(pl. In conclusion, it is obvious that money is essential for not only people's, but also for communities' welfare. Although I believe, it is not the most important thing in your life, since you actually can't buy anything with money.) vagy amit gondolsz


Remélem tudtam segíteni, bár most nem vagyok topon fogalmazásügyileg, már kicsit késő van nekem ehhez. :D

2016. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezzel szinte meg is írtad helyettem agyon hálás vagyok
2016. jún. 13. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor örülök, hogy tudtam segíteni! Jó éjszakát!
2016. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!