Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem egy beadandó dolgozattal kapcsolatosan? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy kész üzleti tervre lenne szükségem vagy olyanra amit csak ki kell egészítenem. Már keresgéltem de csak pár oldalasakat talltam amik nem elég részletesek. A téma mindegy igazából nem számít. Még az is jó lenne ha valaki belinkel olyan oldalt ahol kész üzleti tervet lehet találni. Kérlek segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve h nem tudom megcsinálni a beadandómat. Egyébként ez a szakmai vizsgához kell (pénzügy-számviteli ügyintéző)

2016. jún. 14. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egyet saját magad? Ha ezt tanulod, és ezzel fogsz a jövőben foglalkozni, akkor nehogy már "csak másolj vagy kiegészíts".
2016. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt kérte az oktató tanár, mindenkinek találnia kell egyet. Egyébként mi ezt az üzleti terv készítést nem tanuljuk részletesen, pont ezt beszéltük a többiekkel, hogy ehhez nincs is meg a szaktudásunk semmi egy ilyen jellegű feladathoz
2016. jún. 14. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, találtam angol oldalt, a keresőbe ezt írtam be: business plan to start a business


Találtam egy rendezvény szervező cég üzleti tervét. Minden van benne, ami kellhet az előadáshoz, diagram, költségvetés stb. Gondolom nemcsak írásban kell, hanem meg is kell védened egy előadással. Érdemes lefordítani és használni, jobb mint a semmi.


pl. [link]

2016. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) El sem tudom mondani mennyit segítettél ezzel :)
2016. jún. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!