Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Légy jó mindhaláligban...

A Légy jó mindhaláligban milyen híres írókról esik szó, és milyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Csokonai Vitéz Mihály, I.Rákóczi...
2008. szept. 28. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem olvasd el a könyvet,és akkor kiderül.
2008. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Miért mással iratod meg a leckét?

Olvasd el, tudod, létezik rövidített változat is és meg tudod. Ne légy már ennyire lusta.

2008. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Egészen elképesztő, hogy a mai fiatalok az interneten másokkal akarják megcsináltatni a leckét. Hány ilyen jellegű kérdés volt már! Inkább húzzál el a gép mellől olvasni, meg tanulni!
2008. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elolvastam bazdmeg!
2008. szept. 28. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Akkor kutakodj kicsit az emlékeidben!
2008. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Akkor öregem előveszed, és átnézed még egyszer. (az első válaszoló)
2008. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nem tudom miért nem lehet egy korrekt kérdésre normálisan válaszolni. Kinek mi köze hozzá, hogy házi-e vagy sem...

(Bocs kedves kérdező, de nem tudom én sem a választ, csak mérges lettem, hogy mit tudálékoskodnak, ha semmi ismertetük nincs a kérdéssel kapcsolatban...)

2008. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!