Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egri csillagok Jumordzsák...

Egri csillagok Jumordzsák mellék vagy főszereplő?

Figyelt kérdés
Tudtok még mondani mellékszereplőket amelyeket lehet könnyen elemezni?
2010. ápr. 18. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
El kellett volna olvasni a könyvet, és akkor menne az elemzés is. Tisztában lennél azzal is, hog Jumurdzsák mennyire főszereplő vagy mellékszereplő.
2010. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Jumurdzsák mellékszereplő, semmi szerepe nincs, csak a könyv elején egy kicsi.:-DD
2010. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvass,olvass, olvass!
2010. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló a jelek szerint csak az elejét olvasta a könyvnek! Esetleg a legvégét. Egy regény nem napilap, ahol az első és utolsó oldalon van a lényeg.
2010. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló olvasta a könyvet, többször is! Aki viszont arra lusta, hogy egy ilyen alapművet elolvasson,aztán pedig ilyet kérdez, az megérdemli ezt a választ. Szerintem.
2010. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16:47-es vagyok. A 2. válaszolónak: igazad van!!! Csak én szó szerint értelmeztem a válaszod, és nem fedeztem fel az iróniát benne. Én is többször olvastam a regényt, sőt még a film is nagyon jó. Elég lett volna azt megnézni a kérdezőnek. Bocsi, ha esetleg megbántottalak.
2010. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1.Elolvastam

2.Tudom hogy elrabolja Gergőt majd Jancsit a fiát és a gyűrűjét keresi.

3.Azt nem tudom hogy a 2. pontban fogalmazottak miatt lehetne-e mellékszereplő

2010. jún. 6. 12:39
 8/8 A kérdező kommentje:
4.Nem azt kérdeztem hogy elolvastam-e a regényt.
2010. jún. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!