Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy van ez helyesen angolul?

Hogy van ez helyesen angolul?

Figyelt kérdés
It was different from what I expected / It was different from I expected.

2016. aug. 2. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább így mondanám: It was different from THAT I expected.
2016. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Én viszont a what-os verzióra szavazok.
2016. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
What, mindenképp. A that nekem nem hangzik helyesnek.
2016. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Úgy utálom azokat mint pl. az első válaszoló, akik letesznek 80%-osra egy alapfokút, és máris mennek okoskodni mindenhova. Majd ha anyanyelvi szinten beszélsz, akkor javíts ki másokat meg segítsél. Én se megyek macedón tanárnak, mert rohadtul nem értek hozzá. Amúgy meg a what I expected a helyes, ahogy a többiek írták.
2016. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek :D De ne veszekedjetek :)
2016. aug. 3. 08:44
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Upsz bocsi. Akkor keverem. Nem kell egyből kioktatni, tévedtem, ez mindig bajos a what-that, azt hittem, most jól gondoltam, de belesültem...:D

Egyébként nem, nem alapfokúm van. Angol emelt érettségi 83%, angol felsőfokú nyelvvizsga 81%, német középfokú 72%.

Tényleg bocsi, rosszul mondtam, ezért nem kell leugatni és látatlanban ítélkezni. Vagy ha már kijavítasz, amit köszönök, akkor ne utálkozva tedd, egy "nem, ez így nem jó, what kell, nem that" is megteszi.

2016. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!