Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 8. os vagyok, nemsokára itt a...

8. os vagyok, nemsokára itt a központi felvételi. Tudnátok pár szót-tanácsot írni a felvételivel és a felvételiben lévő feladatokkal kapcsolatban írni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A felvételi talán elsősorban a logikádat méri fel, de ennek ellenére sok gyakorlással jól javíthatóak az eredmények.

Az összes előző évi feladatsort old meg (minden évben van 2 matek és 2 magyar). Amire fontos figyelned az az idő. De majd meglátod, menyire tudsz beosztani 45 percet. A pontszámokat is meg tudod nézni... Amit még bele kell kalkulálni az az izgalom. És erre is érdemes "felkészülnöd", ne ott törj össze...

Aztán, ha az összes feladatot kivégezted, vannak feladatgyűjtemények, azokat is érdemes oldogatni.

2016. aug. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld le magad , oldj meg pár feladatsort , légy nyugodt , egyél sok szőlő cukrot a felvételi előtt pár perccel és járj előkészítőre. Nekem 52 pontom lett , úgy , hogy alig készültem rá , bár én mindig szoktam figyelni szóval lehet ez is közre játszhatott és mindig az az iskola legyen elől ami neked tetszik , ami hozzád illik , ne az amit mások mondanak , hogy gyere abba. Engem oda vettek fel ahova felvettek , egy volt osztálytársammal se fogok jövőre találkozni szerintem , de nem nagyon érdekel mert azt tanulhatom , majd amit szeretek. Ha kérdésed van vagy csak dumálni akarsz valamiről nyugodtan írhatsz :)
2016. aug. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huh most tudom hogy ezt nem fogod elhinni, de nem nagy szám. Válassz gimnáziumot, jót, de közelit. Do your best:D
2016. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!