Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tartalmak a következő regények...

Tartalmak a következő regényeknek, lehetőleg ami nincs fent a neten, tehát saját?

Figyelt kérdés

Tamási Áron:Ábel a rengetegben

Jókai Mór: A kőszívű ember fiai

Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője.A beszélő köntös

Kosztolányi Dezső: Esti Kornél

Gombos Péter: Vándorok

Gárdonyi Géza:Egri csillagok

Előre is nagyon szépen köszönöm,nem igazán volt/van időm olvasgatni,sajnos..



2016. aug. 19. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olvasd el a neten található anyagokat, és azokat fogalmazd át, ne mondd, hogy erre sincs időd..
2016. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért adták ki, hogy olvasd el őket, nem azért, hogy 5 mondatos összefoglalók alapján megoldj egy feladatot.
2016. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, még van több, mint egy heted olvasni!
2016. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy azért adták ki,nem hanyagságból nem olvastam el őket(osztályelső vagyok),csak haláleset,meg miegymás jött közbe,és emiatt nem akarom rosszul kezdeni a tanévet.

Köszönöm, a kérdés a segítő válaszolóknak szólt,nincs szükségem a dorgálásra.:)

2016. aug. 19. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes okod van rá, azt a tanár is meg fogja érteni, és simán ad haladékot neked, kifejezetten díjazni fogja, ha későbbi hónapokban beszámolsz neki, hogy mindent elolvastál. Úgy se első napon fogjátok az összes könyvet venni, mire oda juttok, már ismerni fogod a történetet.
2016. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs időd elolvasni, hallgasd meg hangoskönyvként, pl. estimese jelleggel :)


Ábel a rengetegben:

https://www.youtube.com/watch?v=sXLHQKHT2rM

2016. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!