Idén kezdtem el tanulni angolul, de a kezdő csoportban is 3-an vagyunk akik soha nem tanulták ezt a nyelvet és a tanár magasról tesz rá! Egy fogalmazást kéne írnom de nem tudok angolul! Valaki tud segíteni? 13/L

Figyelt kérdés

Ez a feladat: Imagine that you want to take part in a language exchange. Write a message (90-120 words) to introduce yourself. Include the information below.

-your name and age

-the language you speak at home with your family

-what you think about English

-your class and your friends



2016. szept. 3. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mivel még nem tanultál angolul megpróbálok egyszerűen fogalmazni és utána leírom neked magyarul is :)


Hi! My name is XY and I am 13 years old. I speak Hungarian at home With my family and this is my mother tongue and I also live in Hungary. I think English is a beautiful language and most of the people can speak it so it is Great thing if you speak it, too. My class is 7. ... . I have a lot of friends in the class and they are very friendly and we have a Great time together every day at school. I think it is a big experience to take part in a language exchange and I can get to know new cultures etc..


Szia! A nevem XY és 13 éves vagyok. Magyarul beszélek otthon a családommal és magyar az anyanyelvem, Magyarországon lakok. Úgy gondolom, hogy az angol egy gyönyörű nyelv, és a legtöbb ember tud beszélni angolul, szóval az egy jó dolog, ha te is. Az osztályom a 7. ... . Nagyon sok barátom van az osztályban és ők nagyon barátságosak és minden nap jól érezzük magunkat együtt az iskolában. Szerintem az egy nagy élmény, hogy részt veszek egy "nyelv cserében" és megismerhetek új kultúrákat stb..

2016. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon rendes tőled, hogy segítettél! Hálás vagyok! ☺
2016. szept. 3. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsika! Miben segített? Most tényleg be fogod adni ezt a szöveget házinak? Hát akkor ne is csodálkozz, ha magasról tenni fog a tanár arra, hogy te állítólag sose tanultál angolul, mert ezzel a házival csak azt fogod bebizonyítani, hogy

- igenis tanultál már, meg azt, hogy ráadásul

- hazudsz.


Értelme mennyi?

2016. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!