Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Történelem házi segítség kene...

Történelem házi segítség kene nagyon SOS?

Figyelt kérdés
A gyanusakrol szolo törvény 2., illetve 10. pontja melyik jogelveket sérti meg? Valamint kiket nem lehetett elfogni a törvény alapján? Nagyon szepen Koszi annak aki segit, ezer hala💜

2016. szept. 6. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire SOS miert nem fogalmazod meg a kerdest konkretan ugy, hogy mas szamar is ertheto legyen?
2016. szept. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adózás, könyvelés témakörben "gyanúsakról szóló törvény", bocsi, de sohasem hallottam, pedig úgy gondolom, hogy ami a témakörbe tartozik, ott legalább a törvény címére-nevére emlékeznék.

Talán, ha a törvény számát ideírnád, vagy belinkelnéd a szöveget, miről is beszélsz...

2016. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kerdes a kulcsszavakbol itelve a francia jakobinus diktaturara vonatkozik. De meg varom, hogy a kerdezo pontosan megfogalmazza mit szeretne.
2016. szept. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazad van! Eszembe sem jutott volna megnézni a címszavakat. Persze a választ akkor sem tudom. :)))
2016. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1793 szept 17-én bevezetett törvény (Merlin de Douai törvénye), ami "gyanúsaknak" mondja ki a nemeseket, gazdagokat, föderalizmus hívőit, felfüggesztett hivatalnokokat, emigránsokat, az olyanokat akik nem tanúsítottak elég nagy hazaszeretetet, stb. Ezeket börtönbe vetették. Kb. mindenkire ráhúzható volt a "gyanús" jelző, akinek nem tetszett a pofája.


Ha kened a franciát vagy az angolt, akkor "Loi des suspects" vagy "Law of Suspects" néven keresd.

2016. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom es elnézést a pontatlan megfogalmazasert csak siettem vele. Puszi, Pacsi, zöld kéz mindenkinek :)
2016. szept. 14. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!