Nyelvtan,7. osztály. Ma kaptuk, és holnapra kell, tehát AZONNAL kellenének a válaszok, mert dogát írunk holnap belőle. Kérdések lent?

Figyelt kérdés

Az alábbiakra kellenek válaszok;

A kommunikáció tényezői

A beszéd zenei eszközei

A kommunikáció céljai

A kommunikáció formái

Az írásbeli kommunikáció formái

Előre is köszi(;



2016. szept. 7. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Kérlek vagy valami? ...
2016. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly??!
2016. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 Írta, hogy "Előre is köszi".
2016. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyen követelőző vagy, elmondom, hogy ezekre magadtól is tudsz válaszolni.
2016. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért nehogy már így parancsba add.. Tanuld meg, nem ördöngösség.

Egy hetedikes.

2016. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Basszus,nem véletlenül írtam ki,mert talán órán nem erről volt szó,könyvben nincs,neten nem találtam. Még sok kérdés van ezeken kívül,szóval jé,azokra tudtam válaszolni! Nekem még sok száz dolgom lenne,holnap 3 dogát írunk,szóval SŰRGŐSEN KELL. Egyébként ha nem tudsz segíteni minek írsz ide egyáltalán? Ha annyira okoskodni akarsz,akkor írd meg,ozt cső. Ha meg már az illemről van szó,nem véletlenül írtam,hogy ELŐRE IS KÖSZI,de látom a leírást el se olvastad. Ebből következik,hogy a kérlek segítsetek fogalmazású kérdéseket a rendszer el se fogadja. Ennyit erről.
2016. szept. 7. 16:24
 7/11 A kérdező kommentje:
még ragozhatnám,hogy ejnye bejnye minden eddig válaszadónak...khm,kommentelőnek, de mivel nem ez a téma,vitát BEREKESZTEM(:
2016. szept. 7. 16:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Holnap megyek befizetni a csekkeket, tehát AZONNAL kellene 50.000 forint, hogy be tudjam fizetni őket.


Az alábbiakat kellene befizetnem:

víz

gáz

villany

kötelező a kocsira

lakásbiztosítás

Előre is köszi(;


Remélem, sikerült éreztetnem a problémát...

2016. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy neked kell?

Haver ez az oldal nem arra van, hogy leírjuk neked a házidat. Keresd meg szépen interneten, mert rajta van.

Írd be ezeket, én találtam sok találatot, te is fogsz.

2016. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Ne is haragudj, de kb két kattintás rákeresni a neten, és van egy halom találat. Keress online nyelvtankönyveket, de szimplán Wikipédiáról is össze lehet rakni. Ha nem megy, írj nyugodtan.


[link]


Szívesen

2016. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!