Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az aranyember című könyvől...

Az aranyember című könyvől valaki légyszives tud nekem egy olyan interviewet írni az egyik szereplővel, amiben kiderül a történet és a szereplő szerepe a szövegben?

Figyelt kérdés
Légyszives!
2016. szept. 11. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia !


Ha jól gondolom, interjúról lenne szó az egyik szereplővel?


-Üdvözlöm ! Nem szeretném sokáig zavarni, mert tudom, még lábadozik. Csak néhány mondat erejéig faggatnám a történtekről.

Elsősorban természetesen a hogyléte felől érdeklődöm.

-Köszönöm, már jobban vagyok. Még fekszem, pihenek, de szeretnék minél előbb felépülni, hiszen az esküvőmre készülök.

-Igen, a történtek miatt el kellett halasztani.

-Nagyon vártuk mindketten ezt a napot a vőlegényemmel, hiszen sok esztendőt töltöttünk egymás nélkül, de arra várva, hogy szerelmünk egyszer beteljesülhet.

-Most végre elérkezett a nap, mégis ilyen balszerencsés események zavarták meg az örömüket.

-Nem szeretnék erről beszélni, még tart a vizsgálat, bármi is lesz a végeredmény, diszkréciót kérek mindenkitől.

-igen, ezt megértem. Az ember a házában, és főleg a hálószobájában nem számít arra, hogy megtámadják.

-Ez így van. Nagyon szomorú, ami történt, az a szerencsém, hogy elég ébren alvó vagyok, s azonnal meghallottam a szokatlan neszeket.

-Régen él már a házban, nem is tudott a rejtekajtó titkáról ?

-Nem sejtettem, hogy létezik ilyen. S hogy éppen a szobámba nyílik ez az ajtó. Így minden feltűnés nélkül megfigyelhettek és rám törhetett a támadó. De ismétlem, a részletekről egyelőre nem szeretnék beszélni.

-Még arról kérdezném, ki írhatta a kis levélkét, aki tudott az ajtó titkáról s aki figyelmeztetni akarta önt, hogy az életére törhetnek ?

-A levél egy gyermek kézírása, ez azonnal látszik. Azért nem bontottam fel és olvastam el, mert azt hittem, valamelyik keresztgyermekem üdvözlete házasságkötésem alkalmából. Talán a nyomozás kiderít többet erről.

De megbocsát, azonnal itt az orvos, hogy bekötözze a kezemen lévő sebeket, utána pedig pihenni térek.

-Rendben ! Nem zavarom tovább! Az olvasók jókívánságait szeretném tolmácsolni önnek és mielőbbi felgyógyulást kívánok a lap munkatársai nevében is.

Köszönöm az interjút !

-Szívesen válaszoltam kérdéseire és nagyon jólesett az újság olvasóinak őszinte figyelme , érdeklődése.

Viszontlátásra !


Remélem, jó lesz így ?

Az újságíró, -ez gondolom, kiderült számodra is- Tímeát faggatta, aki ellen merényletet követettek el az esküvőjét megelőző éjszaka.

A merénylő, Athalie volt az, a hálószobájába nyíló rejtekajtón keresztül jutott be és megsebesítette Tímea kezeit, aki védekezett a szúrások, vágások ellen.

Tímea felismerte őt, de nem árulta el a kilétét.

Végül kiderült, hogy ő a támadó, véres ruháit megtalálták a rendőrök az ajtó mögött.

2016. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!