Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene nekem valaki németre...

Segítene nekem valaki németre fordítani ezt a tíz mondatot?

Figyelt kérdés

Azt kaptuk házinak, hogy írjunk egy rövid német fogalmazást arról, hogy hogyan töltjük a szabadidőnket, az egyetlen problémán pedig az lenne, hogy a csoport háromnegyede (engem is beleértve) még mindig ott tart, hogy ikh hájssze, szóval lényegében ez számomra a lehetetlen küldetés... Nagyon megköszönném, ha valaki veszi a fáradságot, és segít szegény tudatlan lelkemnek :D


"Sok szabadidőm van. Otthon gyakran olvasok, és szeretek zenét hallgatni. Rajzszakörre járok, mert szeretek rajzolni és festeni. Szívesen megyek könyvtárba. Sokat számítógépezem, de nem nézek tévét. Szeretem a legjobb barátnőmmel tölteni az időmet. Nem szeretek bulizni járni, mert zavar a hangos zene. Néha sütök, általában palacsintát. Jó időben játszok a kutyáinkkal a kertben."


Próbáltam nagyon primitívre venni a figurát, és kerülni az olyan mondatszerkezeteket, amikről elméletileg fogalmam sem kéne legyen. :D


Előre is köszönöm!



2016. szept. 18. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Ich habe viel Freizeit. Zuhause lese ich oft (viel), und ich höre Musik gern. Ich gehe in einee Zeichnengruppe, weil ich zeichnen und malen mag. Ich gehe in die Bibliothek gern. Ich spiele an der Computer viel, aber ich sehe fern nicht. Ich verbringe mein Zeit mit meinem besten Freundin gern. Ich mag in die Partys nicht gehen, weil die laute Musik mich stört. Selten backe ich auch, meistens Palatschinken. Wenn das Wetter schön ist, spiele ich mit meinem Hunde in der Garten.
2016. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ich habe viel Freizeit. Zuhause lese ich oft (viel), und ich höre Musik gern. Ich gehe in einee (EINE) Zeichnengruppe (vagy ich besuche eine Zeichnengruppe), weil ich zeichnen und malen mag. Ich gehe in die Bibliothek gern. Ich spiele an der (AM)Computer viel, aber ich sehe fern nicht (ABER ICH SEHE NICHT FERN). Ich verbringe meinE Zeit mit meineR besten Freundin gern. Ich mag NICHT in die Partys (nicht) gehen, weil die laute Musik mich stört. Selten backe ich auch, meistens Palatschinken. Wenn das Wetter schön ist, spiele ich mit meinem Hunde (MIT MEINEM HUND) in deM (vagy IM) Garten.
2016. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!