Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit javasolnátok egy prezentác...

Mit javasolnátok egy prezentáció elkészítéséhez ahhoz, hogy az megnyerő legyen viszont nem vagyok jártas azon a téren?

Figyelt kérdés

Itt pontosabban kaptam egy házi feladatot, viszont eléggé kezdő vagyok még a dologhoz.Szakmán vagyok, a tanárok illetve az ottani oktatás is színvonalas és jó viszont 2 hét után olyat kér, amit szinte alig tudunk/tanultunk. Ez egy automatizált rendszerekről szóló prezentáció kell legyen és nem igazán tudom hol is kezdjem. Ajtó- és ablakokról kell egy elektronikai, mechanikai megoldás, biztonsági illetve a komfort igényeket is beleszámítva. Keresgéltem a neten, viszont ha a működési elvét nézzük, hogyan tudnám előadni, hogy az ne legyen úgymond béne, kezdő stb. ? Itt alapvetően arra gondolok, ha az ember elmegy CAD-CAM vagy elektrotechnikus képzésre és egyáltalán nem tanult előtte hasonlót természetes hogy vakarja a fejét mit mivel és hogyan kéne kezdeni, megvalósítani..

Tippeket köszönöm!



2016. szept. 19. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!