Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szakdolgozatnál előbb megírjuk...

Szakdolgozatnál előbb megírjuk a szakirodalmi, elméleti áttekintős részt és utána végezzük a saját kutatást, vagy esetleg fordítva kezdjük?

Figyelt kérdés
Hogy célszerű?
2016. okt. 6. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jól esik.
2016. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szakirodalommal kezdtem és közben találtam ki mi legyen a saját kutatás. Aztán amikor kész volt a kutatás kicsit hozzá igazítottam az elméletet. Nekem így volt célszerű, de ha tudod milyen kutatást végzel lehet neked úgy lesz könnyebb, ha utána írod meg a hátteret. :) Én azért kezdtem a szakirodalommal mert nem tudtam pontosan mi lesz a saját kutatásom.
2016. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem írunk meg semmit, de előre tájékozódunk.

Vagyis irodalmazással kezdjük, hogy legyen valami képünk a dologról és tudjuk, hogy hol van az a fehér folt, amire érdemes saját vizsgálatot tervezni.

2016. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!