Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki nem tud 10 db"egészsége...

Valaki nem tud 10 db"egészséges táplálkozásról mondatokat" írni? Holnapra meg kell még tanulni is, és ha rosszul irom le, akkor rosszul tanulom meg, és az baj. NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 16:30
 1/9 A kérdező kommentje:
JA, ÉS NÉMETÜL, AZT ELFELEJTETTEM ODAÍRNI!!!!!!!
2010. ápr. 25. 16:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne mással írasd a házid. Ha félsz, hogy helytelenül írod le, akkor írd meg, írd be a fogalmazást, biztos lesz, aki leellenőrzi. De ne más írja meg helyetted.
2010. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért van ez a kategória,hogy segítséget tudjanak kérni akik nem tudnak valamit a háziba.Most minek kell leszólni?Különben szerintem ird be németül,hogy egészség a netre és kihoz egy két cikket abbol írj ki pár mondatot :) Sok szerencsét.Segitenék én is de sajnos nem tudok jól németül :(
2010. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam azt, hogy szívesen segít neki bárki, ha csak javításról van szó. Írja meg, és leellenőrizzük. De a vak is látja, hogy lusta megírni.
2010. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát ha nemtudja akkor,hogy írja meg???
2010. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt írta, hogy "ha rosszul írom le, akkor rosszul tanulom meg". Ergo, meg tudja írni, csak lehet, hogy lesz benne pár hiba. Azt a pár hibát meg szívesen kijavítják itt neki.

És gyanítom tanul a suliban németet, valószínűleg vették is ezt az anyagot, a tanár nem tök ismeretlen részből irattat fogalmazást.

Nem szeretnélek megbántani, de elég naiv vagy. Ha vki segítséget kér, az nem így teszi.

Én is rengetegszer segítettem már ezen az oldalon házi feladat kérdésekben is. Akkor, ha láttam a kérdezőn, hogy egyáltalán próbálkozott vele, csak nem sikerült. De itt a próbálkozásnak nyoma sincs.

Egyszerűen a fiatalok már arra használják ezt az oldalt, hogy a sok segítőkész ember helyettük írja meg a házit.

2010. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tessék, ez pl egy normális házi feladat kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

Megírt belőle vmennyit, de nincs több ötlete. Nem azt mondja, hogy 2írd meg angolul", hanem azt, hogy magyarul adj ötleteket.

2010. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írd le magyarul s mi leforítsuk
2010. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!