Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A görög mitologiarol tudtok...

A görög mitologiarol tudtok adni 1 fogalmazast? Max 2 oldal

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok.
2016. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress a google-ban adatokat és rakd össze. Ha mákod van találsz kész forgalmazást is.
2016. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj Daidalosz és Ikarosz legendájáról.
2016. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Már leírtam neked, postán milyen címre küldjem? 3 oldal lett. Ugye nem gond?
2016. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszi de csak kommentbe kérem(4.valaszolonak)

Nekem kell kitalálni(3.valaszolonak)

2016. nov. 7. 14:21
 6/11 A kérdező kommentje:

Bocs az 1 válasz az a 3.valaszolonak

A 2. Válasz a 2. Valaszolonak

2016. nov. 7. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

3-as vagyok:

Ezt szerintem felesleges is várnod, senki sem fogja helyetted elkészíteni. Én is elkezdhettem volna sírni, hogy a 10 oldalas(!) irodalom beadandómat kézzel(!) kell megírnom. Helyette nekiültem, és három nap alatt kész is lett.

2016. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lehet valaki annyira énközpontú, beképzelet, hogy azt higyje, majd valaki 2 A4-es oldalt ír neki mind idegennek.


Én nem tudom a mai gyerekek hogy ilyen hülye izék, akik azt hiszik körülöttük forog a világ és mindenki a csicskájuk. És aztán itt még dirigálja az utasításokat.


Akármelyik online játékba is ezt lehet csinálni, úgy viselkednek mind, mintha a Föld Istenei lennének, és mindenkinek azt kellene csinálja amit ők mondanak.



Kérdező, ülj le s gondolkozz el azon hogy te, taknyos kölyök mit képzelsz hogy azt várod más írjon helyetted 2 oldalt. Te minek nézed az embereket? Azt várod el hogy valaki 2 órán át gyűjtse a dolgokat, csak azért mert te azt szeretnéd?


Ott az a rohadt internet, annyi információ van fent, hogy akinek a fejében van az egész görög mitológia, az se írja le gyorsabban mintha a netről informálódnál. Te mégis mit vársz? Ugyan annyi idő lenne neked is mint másnak, s akkor más töltse vele az időt?

2016. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Eszméletlen hogy milyen emberek léteznek. Ennek mégis mi lehet a fejében? Azt hittem viccből írja eleinte. Szüleid téged neveltek? Vagy a Kártún és a Nikkel ódeon nevelt, meg a pléj sztésön?
2016. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En nem kertem hogy nekem írjanak egy 2 oldalas forgalmazást!!! En csak azt kertem hogy írjanak pár ötletet hogy legyen miből kiinduni!!!!
2016. nov. 12. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!