Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi dolgozat a Mars-ról...

RigBy kérdése:

Házi dolgozat a Mars-ról holnapra kell valaki segít?

Figyelt kérdés

napkörüli keringésének periodusa?

Tengelyekörüli forgásának periodusa?

és mi az hogz hőmérsékleti feltételei

Lécives ne küldjetek wikiperia linket mar néztem és ezeket nem találtam meg

Elnézést a helytelen írásért ;)



2016. nov. 20. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
írd be ezeket a címszavakat google-ba. Amúgy segítenék, csak én sem vagyok ebben járatos bocs.
2016. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Megtanítok neked egy technikát, amivel nem csak ezt a problémádat fogod tudni megoldani, hanem több tucat másikat, amiért nagyon hálás leszel egyszer és imákban súgod el a nevem.


Beütöd a google keresőbe, ha találsz egy hiteles forrást, akkor rákattintasz. Kiolvasod a füzetedből, hogy milyen adatokra lenne szükséged, majd a klaviatúrán leütöd a CTRL + F kombinációt, ekkor a jobb felső sarokban (ha chrome-ot használsz, ha operát akkor a bal felső sarokban) felugrik egy kis kereső ablak. Oda bepöttyögöd az általad keresett kulcsszavakat, majd az enterekkel ugrálsz a találatok között.


Egyébként azt is hihetetlennek tartom, hogy ne lenne négyjegyű fgv táblázatod.

2016. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!