Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki olyan aki tud angolul,...

Valaki olyan aki tud angolul, kérlek segítene?

Figyelt kérdés

A szemük kegyelemért könyörög - Their eyes are begging for mercy. 


Ezt sikítja- This screams 


Senki sem törődött az álmaimmal- No one cared my dreams 


Ami egy milliárd percig tart- which lasts for one billion seconds 


Aki kiszabadítja a toronyból- Who will freed her from the tower



2016. nov. 22. 07:14
 1/6 anonim válasza:
49%
Mit szeretnél vele? Miért nem fordítózol?
2016. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 chtt ***** válasza:

screams this - mondanám én, hiszen alany-állítmány-tárgy itt is él, de ha a szemükre vonatkozik, akkor csak scream this

cared for/about my dreams

who will free (segédige után az ige első alakja, kivéve a perfect igeidőket, ahol a have után harmadik alak áll)

2016. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
49%
Ha csak mondani kell mondd nyugodtan a tanár majd kijavít! Neki az a lényeg, hogy beszélj vagy legyen kész a házid mindegy, hogy jó vagy rossz!!!
2016. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 chtt ***** válasza:
48%

Hurrá, köszi, #1. Kíváncsiságból beírtam a gugli ferdítőbe, és csak csodálkoztam, miért ír "minutes"-et, visszajöttem megnézni, és tényleg nem másodperc, hanem perc... hogy nem vettem észre! Tehát kedves kérdező: one billion minutes.


Azért a ferdítő nem áll a helyzet magaslatán, bár vannak jó ötletei :)

Ezt adta ki:


Their eyes were begging for mercy (vajh, miért tette múlt időbe?)

this screams

Nobody cared about my dreams

As it takes a billion minutes

Anyone who releases the tower (amikor nem volt előtte a többi szöveg, még "rescue"-nak fordította a kiszabadít szót - az se nem rossz)

2016. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát ja elég kifinomultan fogalmaztál...a fordító nem áll ha helyzet magaslatán-örülök,hogy tudtam kicsit helpelni!
2016. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem iskolába kell, meg amúgy is a tanár nem tud magyarul szóval nem értené mit is akarok....

És néhol azért nincs teljes értelme a mondatnak mert egy szövegből vannak kiragadva azok a részek amikbe gondoltam hogy van hiba.... ha valakit érdekel az egész szöveg akkor írjon üzit. ....


Köszike a segítséget.

2016. nov. 22. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!