1/ (x^2) integrálja micsoda?

Nekem (x^-1)/-1 jött ki, de nem vagyok biztos benne hogy jól csináltam :/

2016. dec. 7. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát deriváld azt ami kijött:

d/dx x^-1/(-1) = (-1)*x^-2/(-1) = x^(-2)

Tehát jó a megoldásod, csak lehagytad a +c-t

2016. dec. 7. 19:27
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 7. 20:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló:)
2016. dec. 8. 18:42