Fizikából és azon belül az erőből képletek?

az lenne a kérdésem hogy: Ugye F=m*a és ha az a-ra kiváncsi akkor hogy kell kiszámtani, ha az m-re akkor hogy? válaszokat előre is köszönöm 7-es vagyok. és ne gyertek azzal h "figyelni kellet volna órán" mivel ezt még nem vettük és nekem kell ezt leadnom a jobb jegyért :D

2016. dec. 12. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

sima egyenletrendezés

F=m*a

m=F/a

a=F/m

2016. dec. 12. 21:47
 2/2 A kérdező kommentje:
kössz életet mentettél :D
2016. dec. 12. 21:48