Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írnom a légy...

Fogalmazást kell írnom a légy jó mindhaláligból és ezt a címet kaptam: elvesztettem a reskontót. Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 19:58
 1/1 anonim válasza:
Egy napon, amikor Pósalaky úrnál voltam felolvasni, elmesélte, hogy mit álmodott. Ő nem tulajdonított nagy jelentőséget az ügynek. Ám egy jósnő megfejtette az álmát és arra kért, hogy ezeket adjam fel a lutrin, a reskontót meg őrizzem meg. Így is tettem. Ám amikor régi elszállásolóimat mentem meglátogatni, elmeséltem nekik, az egész lottós dolgot. Török János elkérte, hogy megnézze, ám közben akkora felfordulás lett, hogy "elfelejtette" visszaadni, nekem meg teljesen kiment a fejemből az eset. A barátaimmal mindenhol kerestük, de nyomát se leltük. A nagy ijedelemben nem is gondoltam arra, hogy János vette volna el. Nem olyannak ismertem. De ennek az ellenkezője nem sokára kiderült számomra.
2016. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!