A kúp alapjának sugara 3m. Magassaga 4m számitsuk ki az alkotóját valaki segitene pls nagyon kéne?


2016. dec. 14. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

ez egy sima derékszögű háromszög befogójának kiszámítása.


Keress rá, a^2 + b^2 = c^2



9+16=25


a megoldás gyök alatt 25=5

2016. dec. 14. 18:17