Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi dogát kell írnom a...

Házi dogát kell írnom a Találkoztam az irodalommal címmel és semmi nem jut eszembe!?

Figyelt kérdés
Azt írja a feladat hogy derüljön ki, mit jelent számomra az irodalom! Idézd fel valamelyik jelentős olvasmányélményedet, életrajzi helyzetedet, a mű kiváltotta hatást! Könyorgöm jó vàlaszokat ha lehet nagyon fontos lenne??!!!

2016. dec. 14. 20:08
 1/1 anonim válasza:

Olvastál már olyan könyvet,verset,novellát vagy akármit ami meg fogott, amire azt mondtad, hogy na ez tetszett?

Ha igen írd le, hogy mikor olvastad, mi az ami tetszett, miért tetszett és ilyenek.

Én is írtam már nem egy verset és novellát is párat, az irodalmat még is utáltam mint a büdös szart. Egyszer félévkor meg is húztak, úgyhogy inkább nem adok tippeket mit írj le. ;P

2016. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!