Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene lefordítani...

Valaki segítene lefordítani ezt a 10 mondatot angolra?

Figyelt kérdés
„Karácsony előtt elmegyünk együtt vásárolni. Szenteste reggelén feldíszítjük a fát, én meg a mama mert anya akkor még dolgozik. A fát a szobámban állítjuk fel. Én meg a mama megcsináljuka vacsorát ami lilakáposzta krumpli és töltött husi lesz most. Miután kész csinálok sütiket. Talán linzert és csokis kuglófot. Este a fa alá tesszük az ajándékokat. Karácsony reggelén megreggelizünk majd kibontjuk az ajándékokat. Én könyveket szeretnék mert imádok olvasni. Remélem boldog Karácsonyunk lesz. ”

2016. dec. 28. 13:54
 1/2 rubardo666 ***** válasza:
100%
„Before Christmas we go shopping together. On Christmas Eve's morning we decorate the Christmas tree, but only me and my grandmother because mother is still working at that time. We set up the Christmas tree in my bedroom. Me and grandmother prepare the dinner which is red cabbage and now there will be stuffed meat. After these are done we start making the pastries. Maybe Linzer and chocolate filled Kuglof. When its night we put the presents under the tree. On Christmas Day we have our breakfast and open the presents. I would like books for Christmas because I love reading. I hope we will have a Merry Christmas!"
2016. dec. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. dec. 30. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!