Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nyelvtanárnál/nyelviskolában...

Nyelvtanárnál/nyelviskolában érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés

Lovárit akarok elkezdeni tanulni.

Kezdő szintről 0-ról. Hol érdemes elkezdeni?


Lehetőleg olyan írjon, aki tanult/ volt tapasztalata az ügyben. Esetleg ajánlana könyveket stb.

Előre is köszönöm



2017. jan. 1. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Habár nem lovari miatt, de jártam már nyelviskolába 6 hónapot. Én is sokat gondolkodtam anno ezen, de azért lyukadtam ki a nyelvsulin (Hello English-be jártam) mert ha leosztottam még így is olcsóbban jött ki egy óra, mint egy magántanárnál ( igaz, hogy ott csak veled foglalkoznak) azonban egy nyelviskolába többször kell járnod egy héten míg nyelvtanárhoz általában egy vagy két órára megy az ember egy héten. Nézz ki egy nyelvsulit és számold ki, hogy anyagilag melyikkel jönnél ki jobban. A magán nyelvtanáros dolog az lassabb folyamat és valszeg drágább is
2017. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!