Ez így helyes angolul?

Figyelt kérdés
This side from the dubbing swimmers and the sport himself.

2017. jan. 2. 20:12
 1/7 chtt ***** válasza:
100%

side mint (web)oldal? és szinkronúszokról? - tól? -ból?


This site is about synchronized swimmers and the sport itself.

2017. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nem. Írd le magyarul.
2017. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez csak egy ilyen unalomból született, nézzük meg jók-e a fordítók. De azért köszönöm a választ
2017. jan. 2. 20:55
 4/7 chtt ***** válasza:
100%

Szívesen. Úgyis épp unatkoztam.


"Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, nyelv, iskola, fontos, fogalmazás, mondat, szinkronúszás"


Ennyit arról, mi a fontos. De a nevedet nem mered vállalni, amikor hülyére veszed a segíteni akarókat?

Amúgy melyik fordítóra gondolsz? Mert a gugli nem "side"-ot ad ki, sőt nem is "dubbing"-ot...

[link]

Köszönöm, hogy segíthettem.

2017. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok. Onnan jott hogy baratnomnek van szinkronuszos oldala... Es talaltam valamilyen forditot ami elvileg szoveget is forfit. De tenyleg bocsanat hogy pazaroltatok ram az idotoket
2017. jan. 2. 21:17
 6/7 chtt ***** válasza:
100%

It's OK, ahogy a művelt német mondja :D

Egy mondat nem volt igazán időpazarlás, azt a fordítót meg felejtsd el, 'iszen látod, még a sokat szidott gugli is többet ér.

2017. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsere most volt az elso, hogy hasznsltam. Ha kell valami nemetul vagy angolul felcsapom a szotarat es meg a specko konyveimet es osszehozok egy egyszeru mondatot.
2017. jan. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!