Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rómeó és Júliaként kinek és...

Rómeó és Júliaként kinek és mit üzennétek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Irodalom beadandóhoz kaptunk kérdéseket! Eddig mindent nagyon jól megtudtam fogalmazni,de sajnos most ez valahogyan nem sikerül... vajon erre milyen választ lehetne adni? Kérlek segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm!!

2017. jan. 4. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ertem a kerdest. El tudod magyarazni jobban?
2017. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rómeó és Júliaként kinek és mit üzennél?
2017. jan. 4. 20:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából én sem igazán értem az egészet... :D
2017. jan. 4. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kérdés, hogy a műben a többi szereplőnek mit üzennél pl. egy hátrahagyott levélben a haláluk után?
2017. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hú, én annyira imádtam anno az ilyen beadandókat :D Valószínűleg Júliaként írnék egy búcsúlevelet a családomnak, arról, hogy milyen érzések voltak bennem a történtek után :)
2017. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En azt uzennem nekik, h amikor romeo epitettett egy kocsmat, akkor egy ablakot akart csinaltatni de kapulett :D ;)
2017. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hát 6-os ezzel vigyázzunk, mert akkor azt hiszi a tanár, a diák komp akart lenni, de nem komplett
2017. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!