Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Aki jó fogalmazásból! Segítene?

Aki jó fogalmazásból! Segítene?

Figyelt kérdés
átok vagy áldás a tudomány ? ezzel a címmel kellene másfél 2oldal fogalmazást írni,előre is köszönöm az ügyeseknek !!!!

2017. jan. 9. 18:03
 1/9 anonim válasza:
Van kezed,írd meg!Ne a billentyűzetet koptasd!
2017. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi ! :) nÉLKÜLED NEM MENT VOLNA :*
2017. jan. 9. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanártól függ; ha valami vallásos, farizeus tanárod van, akkor írd azt, hogy átok; ha normális tanárod van, akkor áldás. :)
2017. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az áldás és az átok mellett is érvelni kell. a végén meg a saját vélemény
2017. jan. 9. 18:09
 5/9 A kérdező kommentje:
óóóóóó valaki kééééééééééééééééééééérleeeeek
2017. jan. 9. 20:13
 6/9 A kérdező kommentje:
EMBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK
2017. jan. 10. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem nincs az az ember, aki ingyen órákat fog dolgozni egy vadidegennek egy iskolai fogalmazványon. Vagy megírod Te, vagy nem lesz meg. Lehet, hogy nem tudsz jól fogalmazni, de attól még le tudod írni, hogy mit gondolsz. :)
2017. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pedig azt hittem vannak még jótékony és kedves emberek ,sajnos a pénz diktál
2017. jan. 11. 20:38
 9/9 anonim válasza:
Szerintem először gyűjtsd össze mi jut eszedbe róla ,és próbálj online megoldásokat találni ,egy kis kutatómunka nem árt.Vagy beszéld meg a barátaiddal hátha tudnak tanácsot adni.Hidd el én vagy tízszer megírok egy fogalmazást, ismerem az érzést.😄
2017. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!