Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudtok írni néhány mondatot a...

Tudtok írni néhány mondatot a középkori japán kultúráról?

Figyelt kérdés
Vagy Ázsiai is lehet,de főleg japán.Szóbelihez kéne(8.os)

2017. febr. 8. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem értelek, az internet világában élünk. Vagy ez nem a net, ahova írtál most...?


Bírod a keresőbe, hogy pl


japán történelem


...vagy pedig:


japán középkor


(Előtte még jobb, ha magyar találatokat állítasz be a keresőn.)


Ezekre kiad egy halom oldalt.


De a wikipedia különösképpen lehet esetleg egy (elsősorban akadémikus) összefoglaló forrás, tehát bár nem a legjobb (bár suliban úgy is a hivatalos fél-igazságok kellenek sajnos), de legalábbis hivatalos forrás, és jól összegzi a lényeget általában (persze hibákkal és hazugságokkal, mert ilyen az állami-akadémikus ismeretközlés, így az iskolai, és a tévés állami-kereskedelmi is ilyen sajnos, de ez van... Az alternatív kutatásokat több idő összevetni, és a tanár beleköthetne azokba sajnos...).


[link]

2017. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megnéztem a legtöbb oldalon,azért írtam a kérdést,hogy hátha valaki tud pluszban érdekességeket,aki jártas ebben a témában.Nem sértésből írom,de szerintem nem kéne ilyenekre pazarolnod az idődet
2017. febr. 12. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor légyszíves úgy fogalmazd meg a kérdést, amire vágysz. Olvasd vissza, kérlek, eredetileg hogyan fogalmaztad meg, majd ehhez képest hogyan fogalmaztad ÁT a kommentedben.


Szerinted mit lehet válaszolni az eredeti megfogalmazásodra...?

2017. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz,tényleg jobban is megfogalmazhattam volna.Ha valaki tud válaszolni a kérdésemre azt megköszönném!
2017. febr. 13. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!