Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Letudnátok nekem ezt fordítani...

Letudnátok nekem ezt fordítani angolra?

Figyelt kérdés
Azok az emberek járnak kempingezni akik szeretik a friss levegőt, szeretnek kimozdulni otthonukból. A sátrazásnak előnyei s hátrányai is vannak. Hátrány, hogy nehéz összerakni, kényelmetlen a földön aludni. Előny, hogy többszemélyes és sokan el lehet benne férni. A legjobb sátor az ami nem ázik át ha esik az eső. Ha rossz az idő a sátorban lehet kártyázni, olvasni, zenét hallgatni stb. Én osztálykiránduláskor voltam kempingezni a hegyekben, ahol sok szép állatot láttam. Találkoztunk medvékkel is. Ha kempingezni mentek, vigyetek magatokkal rovarölőt, takarót és zseblámpát.

2017. febr. 8. 18:08
 1/1 anonim válasza:

Those persons go camping who like the fresh air, who like to get out of their homes. Tenting has lots of advantages, but disadvantages, too. A disadvantage is that setting up a tent can be really hard, and it is really unconfortable to sleep on the ground. An advantege is that tents are for more people and many can fit in. The best tent is which does not get soaked when it's raining. If the weather is bad, in the tent you can play cards, read, listen to music etc. I was camping at the mountains on a class trip, where I saw many animals. We even met bears. If you go camping, take with you something against the insects, blanket and flashlight.

Nem tudom, mire kell, így próbáltam többnyire konkrétan fordítani, remélem segít.:)

2017. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!