Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítség! Kosztolányi Dezső...

Névtelen hercegnő kérdése:

Segítség! Kosztolányi Dezső novellából kell esszét írnom, nem tudom, hogy kezdjek neki!? Több lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elolvastuk Kosztolányi Dezső Sakk-matt c. novelláját, és azt a feladatot kaptuk, hogy írjuk meg, hogy szerintünk hogyan alakul a beteg kisgyerek sorsa a novella vége után, Többször is elolvastam, de lövésem sincs,és ez az első esszém életemben! Mit tegyek, hogy álljak neki?

2017. febr. 10. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Aladár az utolsóban volt, az orvosok kimondották, hogy nem menthetik meg." Szerinted túlélte?
2017. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem élte túl. Jól gondolom? :)
2017. febr. 11. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkoriban nem nagyon. Ennél többet viszont nem tudom mit várnak. Szerintem ebben a történetben az lehet kérdés, hogy a betegsége vagy a gazdagsága miatt kellett nyerni hagyni a gyereket, és hogy melyik esetben mennyire lenne ez helyénvaló.
2017. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!