Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kidolgozott koordinátageometri...

Kidolgozott koordinátageometriával foglalkozó feladatokra lenne szükségem! Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Dogára készülök, de gyakran hibázok, vagy elszúrok valamit a feladatokon belül, ezért szeretem, ha van a feladatnak kidolgozott változata, hogy lépésről lépésre leellenőrizhessem magam.

Egyszerű vektorműveletekről lenne szó, önmagában, háromszögben alkalmazva, és parabolában alkalmazva. Az utóbbi kettőnél kerületet, területet és szögeket is ki kell tudnom számolni. Plusz még a harmadolópont témáját érintené ez a dolgozat.

Szóval ilyen típusú feladatokra lenne szükségem. :)

Előre is köszönöm a segítséget! :D



2017. febr. 13. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
úúú bocsánat, nem parabolát, hanem paralelogrammát akartam írni. :D
2017. febr. 13. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van vagy száz:

[link]

2017. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon hasznosnak bizonyult! :)

A paralelogrammás feladatokat eddig egyáltalán nem sikerült megoldani, de találtam a linken olyan feladatokat, amelyeknek hála most már értem. :D

2017. febr. 14. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, ha tudtam segíteni. Ha van kérdésed, problémás feladatod, szóljál!
2017. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!