Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miből mennyi? Magyar kártya...

Miből mennyi? Magyar kártya összetételének kérdése matek feladat révén.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de mi a kérdés?
2010. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

VII, VIII, IX, X, also, felso, király, ász (disznó), mindegyikbol 4-fajta színu van: zold, piros, tök, makk (mint tavasz, nyár, osz, tél - azthiszem, ebben a sorrendben).


Ha erre gondoltál...

2010. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

első válaszolónak: sztem kivehető, de azért kibővíteném akkor azzal, hogy leírnád nekem e kártya összetételét?

Azt tudom, h 4 ász, 8 zöld van. :) Holnap valószínőségszámításos dolgozatom lesz és lesz ilyen feladat is.

2010. máj. 9. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok,hát igen ezt jó tudni nálunk volt aki azért nem tudta megoldani a feladatot mert nem tudta milyen a magyar kártya :D (megcsináltam neki :):D)
2010. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3. és 2.:köszi

De én túl lassú felfogású vagyok most ehez.

nem úgy van hogy 8 zöld van? Avégett ragaszkodom ehez, mert egy feladat megoldásánál az volt hogy "...véletlenszerűen húzok 5 öt (leosztásnál)... 2 zöld legyen közte. Mi a valsége?"

Megoldás: N= 32 K= 8 alatt a 2 × 24 alatt a 3

2010. máj. 9. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:

igen,mindegyikből 8 van,ahogy a képen is láthatod.

4 féle van,mindeből 8.4x8 van összesen

2010. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden színbol nyolc darab van, tehát pl. van:

zold hetes, nyolcas, kilences, tizes, also, felso, király, ász (meg makk, piros, tok is, mindegyikbol 8-8 db.).

2010. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem érteeemm

nem a ti hibátok, tudom.. :O

nem négy ász van? itt meg 8akról van szó fölöttem

2010. máj. 9. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:
megnézted a képet amit linkeltem?Ha igen és ugy sem érted az már durva :DD igen az ász az egy darab a 8ból,szóval az ászokat ha nem nézzük akkor 7 van mindegyikből
2010. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!