Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni? A médiáról...

Tudnátok segíteni? A médiáról kéne készítsek egy Power Pointot.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elvállaltam polgári nevelésből, hogy készítek egy Power Point bemutatót a médiáról. A tanárunk azt szereti, ha a dolgokban a lényeg van megfogalmazva, ezért általában megadja, hogy mi legyen benne, miről szóljon, mi szempontok szerint készítsük, stb. Most azonban pár osztálytársam feldühítette, így nem adta meg a szempontokat. Gondoltam nem baj, nekikezdtem, de csak a címig jutottam el, mert nem tudtam, hogy mit írjak róla. Lehet elég életképtelennek tűnők, viszont a tanárunknak elég nagyok az elvárásai, és félek, hogy nem lesz megelégedve vele, sőt.

Ti milyen szempontok szerint indulnátok, miket írnátok bele a bemutatóba, mit tarotok lényegesnek? És, egy kicsit írnátok magáról a médiáról is, ha kérhetem?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 3. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem fogja helyetted megoldani a teljes feladatot. Esetleg leirod Te mire gondoltal es igy en is segitek miaz, ami jo vagy min kellene valtoztatni!
2017. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!