Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig dolgozat...

Légy jó mindhalálig dolgozat segítség!?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy nem-e is mer valaki egy olyan dokumentumot amibe a légy jó mindhalálig c. műröl kérdések vannak fejezetenként és utána válaszok? Mert a tanárunk kivetítette és ezekből mondta hogy mit fog kérdezni de esélyünk se volt leírni, de ezzel nem is a dolgozat lenne a baj hanem hogy nagyon részletesen kérdezi a művet és én nem tudom fél nap alatt elolvasni az egész könyvet :( Ugyhogy ha valaki ismer ilyen dokumentumot elküldené nekemlegyen szíves! Nagyon fontos lenne. ui: már kerestem nem találtam seholse mert láttom hogy neki emailbe volt elküldve és google drivon nyitotta meg.

2017. márc. 19. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyesírásod és a fogalmazásod döbbenetesen primitív, ebből gondjaid lesznek még az életben. Egy módon tudsz javítani rajta: olvasással. Nem baj, ha nem kötelező, csak olvass, és figyelj arra, hogyan fogalmaz a szerző, hogyan használja a központozást, az egybe- és különírást, rövid és hosszú magánhangzókat stb.
2017. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy ne mondjam hogy ez most engem mennyire nem érdekel.
2017. márc. 20. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig érdekelhetne, mert fontosabb, mint az, hogy most hányast kapsz a dolgozatodra.
2017. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tessék, segítek. Így néz ki nyelvileg és helyesírásilag tökéletesen, akit közölni próbáltál:


Az lenne a kérdésem, hogy nem ismer-e valaki olyan dokumentumot, amelyben a Légy jó mindhalálig c. műről fejezetenként vannak kérdések és utána válaszok. A tanárunk kivetítette, és elmondta, hogy ezekből mit fog kérdezni, de esélyünk sem volt leírni. Az a legfőbb gond, hogy nagyon részletesen kérdezi a művet, én pedig nem tudom fél nap alatt elolvasni az egész könyvet. Úgyhogy ha valaki ismer ilyen dokumentumot, elküldené nekem? Nem találtam sehol, de láttam, hogy neki e-mailben volt elküldve, és Google Drive-on nyitotta meg.

Köszönöm szépen a segítséget.

2017. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, tudok fogalmazni de utolsó esélyként fordultam hozzátok és pont nem vagyok baromi nyugodt
2017. márc. 20. 17:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik itt mindenki pár sorból akar megítélni egy embert.....mintha valaki vészhelyzet esetén olyan haláli nyugodt lenne.
2017. márc. 20. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod te, mi a vészhelyzet? Egy iskolai dolgozat nem az.
2017. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!