Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon gyorsan tudtok nekem...

Nagyon gyorsan tudtok nekem segíteni irodalomban az ember tragédiájában?

Figyelt kérdés

A kettő feladat közül kéne megirni egy kis fogalmazás szerűséget. Valaki nagyon gyorsan tud nekem segíteni?


Írj fogalmazást az alábbi témák egyikéből! Ügyelj a címadásra, a bekezdésekre, a stilisztikára és a helyesírásra! Írásodban használd fel Az ember tragédiája elolvasása közben szerzett ismereteidet!

1. Írj egy fantomszínt! Képzeld el, hogy Ádám történelmi álomutazása során eljut korunkba is. Milyen világot tapasztalna maga körül? Hol játszódna a szín? Ki lenne, ki lehetne Ádám, ki Éva és ki Lucifer? Vajon milyen eszméért lelkesedne Ádám, s miben csalódna?

2. Érvelj egy, Az ember tragédiájában felmerült eszme megvalósíthatósága mellett vagy ellen! Például érdemes-e hinni a szabadságban, az élvezetek hajszolásában, a tudás erejében, a hatalomban, a gazdagságban, stb.


Előre is nagyon szépen köszönöm!!!



2017. márc. 20. 17:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve van még két kérdésem ha valaki tud segíteni akkor leirnám. Köszöm szépen!
2017. márc. 20. 17:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Miben segítsek? Nekem az első nagyon tetszik, de nem fogom helyetted megírni😀
2017. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!