Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írnom az...

Fogalmazást kell írnom az Egri csillagokban szereplő Gergelyről. Hogyan csináljam? Valaki írja meg helyettem!

Figyelt kérdés
Kb. A 4-es lap méretűre. Legyen benne akülső tulajdonságai is, és hogy bla-bla eseményekkor hogyan cselekedett. Stb. Nagyon profi legyen a nyelvezete! Aki megcsinálja, ide külddje: msn_nevek@citromail.hu de ide is megírhatjátok! Köszönöm! (ja és azért nem én írom, mert nincs időm, ugyanis énekelni kezdtem, tudom, hogy nem tartozik ide, de értsetek meg. Köszi)
2010. máj. 11. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Te szegény elfoglalt gyermek...
2010. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Talán azért neked adták fel mert neked kéne megcsinálni... csak tudsz rá szakítan egy negyed órát.
2010. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de egy oldalt csak meg tudsz írni...
2010. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másold le a netről,legalább ennyire legyél önálló.

Felesleges énekelned-komolyan,ha megértelek ha nem-

2010. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a kérdésemre kértem választ, nem pedig prédikációt.Majd azt én tudom, hogy miért kérek segítséget, és miért nem írom meg magam.Ebben nektek semmi beleszólásotok sincs. Rohatt bunkók vagytok.Szánalom.
2010. máj. 12. 14:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok kíváncsi azokra a véleményekre, hogy "te szegény elfoglalt gyermek".Szánalmasok vagytok:) Azért van ez az oldal, hogy segítsünk egymásnak....Na mindegy. -.-" Pfffff
2010. szept. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!