Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segit angolban fogalmaz...

Valaki segit angolban fogalmazast kene irni. Elkerzdtem de en nemetes vagyok. XD?

Figyelt kérdés
A jovomrol kellene irni:)
2017. márc. 26. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi honnan tudjunk bármit is a te jövődről? Talán erőltesd meg magad és legalább magyarul írj pár szösszenetet, senki nem fogja helyetted a komplett házit megcsinálni.
2017. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk hogy mit szeretnél angolul leírni, és hogy hogyan kezdted el... :)))))
2017. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

When I grow up I want to be a doctor because i like help peoples. My favourite subject is Biology. When i leave school, I think I'll go to university. I don't want to get married soon, so I think I'll wait unit I'm 24.I hope my partner will be a kind and friendly man. I want to be important and live a big city.

valaki folytatni? és kijavítani??:D

2017. márc. 27. 09:32
 4/4 anonim válasza:

Szia! ^^ abból amit leírtál nem tudtam olyan sok dolgot kihozni, de tessék:

When I grow up I want to be a doctor because I like to help people. I want to help ill people to be healthy again. When someone is ill, I don't want to just wait for the miracle to happen, I want to do something and help, myself. Also my favourite subject is Biology. I find the human body and its functioning really interesting, so it's another reason why I want to be a doctor. When I finish school I think I'll go to university, so I can make my wish come true and be a doctor. It's really important to me. I know it's a really long period of time to finish university, but looking at my love life it's no problem since I don't want to get married soon. I think I will wait until I'm 24 years old, or whenever I finish school.

When I close my eyes and try to imagine my future partner, I see a kind and friendly man. I don't really care about the outside, the personality and character is more important to me.

I want to be a successful person, living in a big city, and I want to be known for being a good doctor.


Ja és ha kell még hozzá valami akkor csak írd le magyarul és leírom angolul, kibővítve amennyire csak lehet. Remélem segítettem. :)

2017. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!