Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szabó Magda: Abigél Matula...

Szabó Magda: Abigél Matula (iskola) jellemzése?

Figyelt kérdés
mint peldául: hogy néz ki, hagyományok( a diákok által kitalált és a rendes is)

2017. ápr. 1. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha elolvastad, akkor tudsz rá válaszolni.
2017. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevés kötelezőre tudom ezt mondani, de ez tééényleg nagyon jó! Ezt érdemes elolvasni, tök jó ez a könyv! Nem fog fájni, szánd rá a hétvégét!
2017. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérni luxus?
2017. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 emmaswan válasza:
Tényleg baromi jó könyv az egyik kedvencem! Mindenképp olvasd el valamikor az életben. Én régen olvastam már.... a Matula egy egyházi lányintézet volt szigorú szabályokkal. A lányoknak egyenruhát kellett hordaniuk. Még a vasárnapi misére is egyenruhába mentek, szigorú sorba rendeződve. Tehát nem lehetett náluk semmilyen személyes ruha, otthonról, semmilyen személyes tárgy pl: tükör, fésű, még fogkefe sem. Gina rejtegeti az otthonról hozott kincseit. Az élet a Matulában: a tanítás után csendben tanultak, volt kézimunka óra, délután sétáltak a kertben ahol a híres Abigél szobor állt, este egy időben feküdtek, egyszóval minden idejük az iskolai szabályzat szerint lett beosztva! Étkezések során sem beszélgethettek, hanem valaki felolvasott egy egyházi személy naplójából (nézz utána kiről) Pont ezért a lányok nagyon összetartóak voltak és a fantázia világába menekültek. Nézz utána, hogy a könyv elején milyen játékot játszottak a tanév elején!
2017. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!