Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » FÉLRE ÉRTÉS NE ESSÉK! Elolvast...

FÉLRE ÉRTÉS NE ESSÉK! Elolvastam akőszivű ember fia kötelező olvasmányt, de egy szót sem találtam a mű keletkzéséröl. Hogyan irta meg a könyvet?

Figyelt kérdés

Vagyis mettöl meddig írta? Befejezte az írását és ujrakezdte vagy nem? Hol kerest hozzá anyagot vagy nem kereset? Stb...

(Sajnálom, tudom nemtudok írni lehet, hogy van bennek helyesírási hiba!) Előre is köszi aki válayzol!!!


2017. ápr. 1. 17:24
 1/2 chtt ***** válasza:

Szia, a hálón rákeresgéltél? Nem tudom pontosan, mit és hol, de ilyesmiket találtam, hátha tudod használni:


[link]

[link] (itt az első pár sor talán)

ehhez nem volt türelmem, mert hosszi, de a címben ott van, hogy keletkezési körülményei, szóval hátha... [link]

2017. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ,örök hálám!
2017. ápr. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!