Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Már elolvastam a könyvet, de...

Már elolvastam a könyvet, de pár dolgot elfelejtettem. Hogyan ünnepelték meg az egriek a török megfutamodást?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 21:58
 1/3 chtt ***** válasza:

Ha tényleg elolvastad, akkor csak kinyitod a könyvet és tudod, hogy a végén kell keresni - pár sor, újraolvasod...


[link] (kicsit felfelé, a 23-hoz)


"A török csakugyan megszökött. (...) Varsányi szavára mennyországi öröm szállotta meg a várbelieket. Az emberek táncoltak..."

2017. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
... és ökröt sütöttek nyárson valamint sátorokat állítottak föl ahol mindenki vigadhatott kedvére. A törökök fejéből halmokat építettek amikre ágyúval lövöldöztek és kitördelték a halott törökök aranyfogait.
2017. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. ápr. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!