Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetemi szintű házidolgozatná...

Egyetemi szintű házidolgozatnál kell oldalszámot megadni? A hivatkozások, források megjelölésénél? Valamint máshol is mondták, hogy úgy kérik a könyvek szerzőit, hogy "Kovács B. "? Tehát, hogy ne derüljön ki a szerző neme.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2017. ápr. 29. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
(Nekünk a szerző nemére vonatkozó információt az egyik tanárunk (kutatásmódszertan) mondta, de a másik tanárunk ő például nem mondta, viszont azt mondta, hogy csak úgy fogadja el, hogyha teljesen pontos a forrásmegjelölés. (Holnapra kell a feladat. Írjam meg a tanárnak, hogyha nem jó a forrás, akkor írja meg, és elküldöm mégegyszer? Vagy mi legyen? Nem tudom, hogyha még ráírok, akkor mennyi idő alatt írna vissza, lehet, hogy csak holnap nézi, és addigra már úgyis elküldöm)
2017. ápr. 29. 19:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oldalszám kell (kivéve a fedlapon). Hivatkozásnál a harvardost szokták kérni ( [link] Én szakdogát is ez alapján írtam, senki se szólt hogy a szerző neme nem derülhetne ki. De rákérdezhetsz a tanárnál is, habár házidogánál ezt nem veszik annyira komolyan hogy nem fogadja el ha Kovács B.-t írsz Kovács Béla helyett.
2017. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még annyit szeretnék, hogy amelyik könyvből kiírom, tehát a forrás könyvnek az oldalszámát fel kell-e tűntetni, hogy melyik lapon található meg az ahonnan, ha nem is idézek, de dolgoztam belőle? Amúgy adtam zöldet
2017. ápr. 29. 19:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ennél az iqfactorysnál a weblap közepén 404-es hibát jelez nálam. (Az ad-ok engedélyezve vannak már, és még úgy is 404.)
2017. ápr. 29. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az oldalszamot/szamokat is fel kell tuntetni. Ha nem jon be a link akkor csak keress ra neten a harvard hivatkozasra, hatha masik oldalon látod rendesen.
2017. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld kéz
2017. ápr. 30. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!